![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgvKQf9WkwoPtCKq_vbaP8YtohmAIdhhBRFzYMyWIuOr4z9jR6yZaYBke1SU32dErdPy74ZCQFPNpVPYygPRv95k8BUsQQfroOKkNtOzVWMYH0NUIm1BkKl5LBBLMIstsPi7qaRyrBaV94/s1600/St.+Paul+Neighborhood+Network+++Building+Community+Through+Media.png)
Тема: «Співпраця медіа з місцевою владою: виклики та баланси».
Розмова йде про знаходження балансу співіснування під час виборних перегонів, висвітлення новин і критичних викликів та про їх вплив на розвиток місцевих громад.
У круглому столі приймають участь:
- медіа Міннесоти
- медіаканал Ukraine Social Community
- ТРК Моріон м.Євпаторія
- представники місцевої влади Міннесоти
- представники громадських організацій
- делегація представників місцевої влади м. Бориспіль, що перебуває у Міннесоті у рамках розвитку партнерських відносин «Бориспіль-Хопкінс- міста побратими».